Menų skyrius

Menų skyrius

Jurga Bražiūnienė

Kūrinių panaudos ir reprografinio atgaminimo poskyrio vadovė

jurga@latga.lt
T: (8 5) 265 13 57

Vilma Juraškienė

Audiovizualinių kūrinių poskyrio vadovė

vilma@latga.lt
T: (8 5) 265 15 76

 

Ieva Vaitekūnienė

Jaunesnioji specialistė

ieva@latga.lt
T: (8 5) 265 15 76

Gabrielė Naprušienė

Vizualiųjų menų poskyrio vadovė

gabriele@latga.lt
T: (8 5) 265 13 57
F: (8 5) 265 13 77
M: 8 615 15174

Ingrida Kruopštaitė

Menų skyriaus vadovė

ingrida@latga.lt
T: (8 5) 265 13 57
F: (8 5) 265 13 77

Irena Konopackienė

Dramos poskyrio vadovė

irena@latga.lt
T: (8 5) 265 11 69

 

Evelina Brusokaitė

Specialistė

evelina@latga.lt
T: (8 5) 265 11 69